NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

Mieli tėveliai, primename, kad darželio pastate vaiką lydintiems asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones! Sveikatos ministro sprendimą rasite čia:

2020-08-17 DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ PAKEITIMO (V-1840)

  • Dėl vaikų sveikatos pažymų skaitykite čia:

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras informuoja

Kaip sukurti vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą

  • Pirmą dieną, atvykstant į darželį, laukiame Jūsų nuo 8.00 iki 9.00 val. Prašome užėjus į darželį per centrinį įėjimą kreiptis į administraciją II aukšte, iš kur Jus palydėsime į grupę.

 

  • Susipažinsite su savo grupės auklėtojomis, kurios Jums suteiks visą reikalingą informaciją (grupės susitarimai, bendra tvarka, vaikučio apranga, avalynė, asmeniniai daiktai ir kt.).

 

  • Prašome laikytis anksčiau drauge su Jumis suderinto grafiko. Situacijai arba aplinkybėms pasikeitus, prašome informuoti darželio administraciją telefonu arba elektroniniu paštu.

 

  • Mažiesiems mūsų Pabiručiams ir Pagrandukams – labai svarbi sėkminga adaptacija darželyje, todėl Saulėgrąžos psichologo asistentė Virginija Šilauskienė dalinasi rekomendacijomis tėveliams, kurias rasite čia:

PASIRUOŠKIME DARŽELIUI – ADAPTACIJA

  • Kviečiame susipažinti, koks yra dienos ritmas Saulėgrąžoje (ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse  maitinimosi, buvimo lauke, miego laikas kiek skiriasi):

 VAIKO DIENELĖ

  • Sėkmingo starto Jums! Drąsiai pradėkite kelionę į pažinimo, atradimų ir kūrybos pasaulį ir pasitikėkite profesionaliais įstaigos pedagogais – mokytojomis, auklėtojomis ir jų padėjėjomis, kurios darnioje komandoje padės atsiskleisti net patiems mažiausiems ir nedrąsiausiems!

Linkime visiems geros nuotaikos ir būti sveikiems!